W związku z pandemią marka Nurofen zorganizowała akcję “1000 termometrów dla przedszkoli”. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy zgłosili naszą placówkę, dzięki czemu udało nam się otrzymać bezpłatnie w ramach darowizny 1 termometr bezdotykowy dla naszego przedszkola.

“….Marka Nurofen, na co dzień wspiera rodziców w walce o zdrowie i bezpieczeństwo ich dzieci. ”
Zorganizowaliśmy akcję –Ufundowaliśmy 1 000 nowoczesnych termometrów bezdotykowych, po jednym dla każdego przedszkola. Chcemy w ten sposób wspomóc rodziców, samorządy i pracowników przedszkoli, w ich wysiłkach na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia dzieci. Termometry przekażemy przedszkolom, które wskażą rodzice oraz ośrodkom w całej Polsce, które ich potrzebują.
Zespół Nurofen”

About Author