W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu gościł teatr Prekursor Artystyczny z Krakowa ze spektaklem “Jarzynki i witaminki”. Firma Prekursor artystyczny zajmuje się produkcją spektakli dla dzieci i młodzieży.  Widowisko  wyróżniała  piękna scenografia i efektowne kostiumy. Istotnym elementem  spektaklu była również przygotowana  oprawa muzyczna i profesjonalne nagłośnienie, aktorzy śpiewali wiele piosenek. Spotkanie z Królikiem i Wilczkiem, to wspaniała zabawa i nauka służąca poprawie nawyków żywieniowych dzieci. Formuła spektaklu włączała dzieci do aktywnego udziału w przedstawieniu. Taka forma przedstawienia trafiła do serc i umysłów dzieci. Byliśmy zauroczeni grą aktorów, wspaniałym kontaktem z publicznością a także aranżacją i tekstami piosenek.. Dzieci reagowały na nie bardzo żywiołowo.