18Po raz kolejny nasze przedszkole brało czynny udział w akcji ekologicznej, polegającej na zbiórce zużytych baterii, nakrętek plastikowych, makulatury, puszek aluminiowych oraz elektro-odpadów.

Organizatorem akcji jest wydział komunalny – dział gospodarki odpadami komunalnymi Urzędu Miejskiego w Głogowie oraz AG-EKO-Aneta Gonera. Uroczyste zakończenie całorocznej akcji wraz z wręczeniem nagród odbyło się w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Głogowie. Najaktywniejszymi zbieraczami okazali się:

Puszek aluminiowych – Oliwia Ł.

Makulatury – Błażej R.

Baterii – Michał M.

Elektro-odpadów – Alan A.

Dzieci otrzymały dyplomy oraz wiele nagród (plecak, piłka, koc, okulary, książka, bidon)

Przedszkole za udział w akcji otrzymało dyplom, kilka książek o tematyce ekologicznej oraz koszulki i torby ekologiczne.6463