Nasze przedszkole bierze udział w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem akcji jest  zachęcenie  do niesienia pomocy innym. Zwróciliśmy się do Państwa o udział wspólnie z dziećmi w organizowanej akcji i spotkaliśmy się z ogromnym odzewem. Chcemy serdecznie podziękować i jednocześnie zaprosić do licytacji zebranych “fantów” (pieniądze z aukcji przeznaczone zostaną dla głogowskiego hospicjum), część zebranych podarunków przekazaliśmy do głogowskiego DPS, część przekażemy dzieciom z ośrodka MORIUS w Głogowie. Akcja trwa do 11 grudnia.

Dziękujemy za okazane serce, złączeni w tej pięknej inicjatywie pamiętajmy, że akcja charytatywna,  to wspaniały prezent zarówno dla obdarowywanych, jak i dla obdarowujących.