absolwent215 i 19  czerwca  dzieci z grupy ,,Biedronek’ ’przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem, na którą zostały zaproszone dzieci z przedszkola . rodzice  Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Potem była część artystyczna, program był  różnorodny – były piosenki, wierszyki i tańce .Następnie dzieci z każdej grupy wiekowej pożegnały grupę „Biedronek” życząc im miłych wakacji i sukcesów w szkole.Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania.Pani Dyrektor dziękowała dzieciom za przedstawienie i życzyła sukcesów w szkole,rodzicom dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.

.Mamy nadzieję, że spędzone w przedszkolu lata, przyniosły dzieciom wiele radości i zadowolenia.

,

Życzymy dzieciom  samych sukcesów w nauce,aby byli dumą dla rodziców.

Szanowni Rodzice!

Składam Wam serdeczne podziękowanie za lata współpracy.

Dziękujemy  za pomoc,  wsparcie i życzliwość jaką okazywaliście w ciągu tych lat.

Życzymy   wiele radości i pociechy z dzieci.

Kochajcie swoje dzieci miłością bezwarunkową i  bądźcie zawsze z nich dumni.