W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej,chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu zaproponowaliśmy Państwu zabawy,które ciekawie i wesoło pozwolą spędzić czas. Założyliśmy dla Państwa konto na portalu społecznościowy Facebook oraz galerię zdjęć na stronie przedszkola- umieszczamy tam zdjęcia ukazujące efekty pracy z dzieckiem. Jest bardzo miło, iż korzystacie Państwo z naszej oferty dydaktycznej, ale również proponujecie swoim pociechom własne, ciekawe pomysły.Dziękujemy za odzew, za cierpliwość , zaangażowanie, poświęcenie i wyrozumiałość w tej ciężkiej sytuacji. Święta Wielkanocne za nami.Chcielibyśmy zaproponować Państwu, abyście podzielili się zdjęciami, filmami ukazującymi, jak je spędzaliście. Wiemy, że mimo tej specyficznej sytuacji na pewno cieszyliśmy się swoją obecnością w wąskim gronie najbliższej rodziny.