Dnia 12.06 personel przedszkola przygotował dla dzieci z przedszkola niespodziankę w postaci przedstawienia pt. „Jaś i Małgosia-Baśniowy Ambarans ”. Widownię stanowiły dzieci ze wszystkich grup . Reakcje  na to, co działo się na scenie, wskazywały, że inscenizacja wszystkim przypadła do gustu, a dzieci obserwowały bajkowe wydarzenia z zapartym tchem Choć bajkę ,, Jaś i Małgosia” zna każde dziecko, interpretacja personelu  okazała się wyjątkowa . Dzieci z zaciekawieniem oglądały przedstawienie , a na ich twarzach malowało się zaskoczenie, gdy wśród postaci rozpoznali Panie z przedszkola. Występ dla wszystkich był miłą niespodzianką. Serdecznie dziękujemy Paniom  za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia.