Dnia 14 maja dzieci z grupy Krasnoludków uczestniczyły w Pikniku Europejskim zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne „Promyk”. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Smerfne Zabawy – Belgia”. Dzieci zostały przywitane przez Smerfetkę, Papę Smerfa oraz Gargamela, który akurat był w bardzo złym nastroju. Okazało się, że nikt nie pamiętał o jego urodzinach. Ten błąd naprawiły oczywiście przedszkolaki. Dzieci z radością i zapałem wykonały prezenty dla Gargamela oraz zaśpiewały mu smerfną piosenkę i zatańczyły smerfny taniec. Na urodzinach nie zabrakło również pysznego poczęstunku. Wszyscy spędzili wesoło czas. Na koniec imprezy przedszkolaki otrzymały dyplom i upominek. Organizatorom dziękujemy za świetną zabawę.