21 września dzieci  5-6-letnie miały okazję sprawdzić swoją wiedzę w quizie na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym “Bezpieczny przedszkolak na drodze”

Konkurs miał na celu:

• utrwalenie wiadomości na temat bezpieczeństwa podczas zabaw i ruchu drogowego,
  • sprawdzenie wiedzy przedszkolaków z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach i odpowiedniego zachowania się w różnych sytuacjach,
  • promowanie bezpiecznego stylu życia

Quiz obejmował zakres wiedzy dotyczącej zdobytych wiadomości o bezpieczeństwie zdobytych podczas zajęć w przedszkolu  i miał  charakter rywalizacji zespołowej. Dzieci rozwiązywały ciekawe zadania, a poprawność wykonywanych zadań sprawdzała komisja ( p.I.Rzadkowska, p.M.Berendt, p.E.Biskup)

Na koniec wszystkie KRASNOLUDKI, BIEDRONKI i KOTKI zostały nagrodzone dyplomami, słodyczami i gromkimi brawami.