24.06 i 25.06 najstarsze grupy „MISIE” i „MYSZKI” Polonezem i Marszem Radeckiego zaakcentowały swój ostatni występ w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały wspaniały program artystyczny. Nie zabrakło łez i wzruszeń.

Dzieci żegnały się z przedszkolem, personelem, ale również my – personel PP 7 żegnaliśmy naszych wychowanków:

” Pewnie pamiętacie swój pierwszy dzień w przedszkolu. Przyszliście tu pełni obaw ale i ciekawości. Dziś odchodzicie stąd dojrzalsi o lata doświadczeń, gotowi do rozpoczęcia nowego etapu życia.

W zdobywaniu wiedzy pomogliśmy Wam my, nauczyciele, próbując rozbudzić w Was ciekawość świata, pomogliśmy rozróżnić rzeczy błahe od ważnych , dobre od złych. Jednak naszą główną troską było wychowanie Was na wartościowych i uczciwych ludzi.

Dzisiaj kiedy nadszedł czas rozstania, życzymy Wam, aby doświadczenia zdobyte w edukacji dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.

Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać.

Słowa podziękowania również dla Rady Rodziców oraz wszystkich rodziców, którym zależy na dobru naszego przedszkola, na budowaniu jego pozytywnego wizerunku. Dziękujemy za waszą pracę i zaangażowanie.

Życzymy Wszystkim samych dobrych ocen, sukcesów, nowych przyjaciół w szkole oraz bezpiecznych i wesołych WAKACJI!!!!!