pobraneW ramach realizacji programu „Bądź  uważny  ” w dniu 25.10. 2016 r  grupy „Myszki” „Kotki’’ i „Misie’’ odwiedziła Pani Policjant. Podczas spotkania  rozmawiała o bezpieczeństwie. Pani Policjant  wyjaśniała , jak bezpiecznie dotrzeć do przedszkola i radziła, w jaki sposób przechodzić przez jezdnię, a także co należy zrobić podczas spotkania z agresywnym psem. Uświadamiała także dzieciom, jak ważne jest podróżowanie dziecka w foteliku samochodowym oraz noszenie przy odzieży elementów odblaskowych.

Dzieci  otrzymały  wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej .  Przypomniała także o numerach alarmowych i o tym, kiedy należy z nich korzystać. Zaprezentowała również elementy umundurowania wykorzystywane w służbie policyjnej .Bardzo dziękujemy Pani Policjant za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego i bezpiecznej zabawy .