swiatla_450 (1)11.10 .2017r dzieci z grupy “Kotki” “Biedronki” oraz “Myszki ” i “Misie”zgromadziły się w sali , aby powitać niecodziennego gościa.
Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacji innych zagrożeń, m.in. gdy zaczepia dziecko osoba dorosła, itp.
Duże zainteresowanie u przedszkolaków  wywołało umundurowanie i wyposażenie policjanta. W szczególności policyjny lizak ,  oraz mało znane wszystkim kajdanki.

W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego, bezpiecznej zabawy dzieci wręczyły policjantowi pamiątkową laurkę oraz zaśpiewały piosenkę.Bardzo dziękujemy Panu  TOMASZOWI.Ś -tata Arka