Dnia 14.12.2018 roku grupa Myszek po raz drugi uczestniczyła w warsztatach w ZSE tym razem pt. ” Poznajemy zawody gastronomii”. Dzieci poznały specyfikę zawodu kelnera, kucharza, dietetyka, cukiernika. Rozpoznawały różne smaki używane w kuchni, uczyły się w języku angielskim nazw zastawy stołowej, oraz powtarzały znajomość kolorów. Składały puzzle ze świątecznymi wypiekami.  Grupa Myszek uczyła się również ozdobnego składania serwetek na stoły, co przyda się w ciągu najbliższych dni z okazji zbliżających się świąt. Przedszkolaki zostały poczęstowane ciasteczkami, które w mgnieniu oka znikały z talerzy. A na końcu warsztatów same mogły ozdobić dekoracyjnymi farbkami i koralikami pierniczki. Dzieci wyszły z zajęć nie dość, że zadowolone to jeszcze najedzone. Dziękujemy ślicznie Paniom za zorganizowanie tak ciekawy zajęć.