28 lutego odbyło się w naszym przedszkolu przedstawienie pt. “Zły Czarodziej Pik Pom”. W role aktorów wcielili się pracownicy naszego przedszkola. Spektakl to mieszanka postaci z różnych bajek, które czarodziej Pik Pom namawia do złego. Jak w każdej bajce i ta  kończy się morałem, że dobro zawsze wygrywa.                                                                                                                                              Przed występem w grupach zostały zebrane pieniądze, które w całości przekazaliśmy na budowę Głogowskiego Hospicjum w ramach akcji charytatywnej “Razem dla Hospicjum”.                                Dziękujemy serdecznie za wsparcie akcji. Po komisyjnym przeliczeniu pieniędzy ze skarbonki, poinformujemy Państwa o kwocie jaką udało nam się zebrać.