W piątek, 4 listopada 2022 r., nasze przedszkole odwiedzili górnicy KGHM Polska Miedź z oddziału ZWR. Spotkanie było bardzo ciekawe i pełne atrakcji. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały legendy o św. Barbarze – patronce wszystkich górników,  a także o tym, na czym polega praca górnika. Goście objaśnili dzieciom sygnały świetlne i porozumiewawcze oraz opowiedzieli o tradycjach związanych  z obchodami święta górników. Na naszych przedszkolaków czekało też wiele ciekawych zadań, z którymi świetnie sobie poradzili. Na koniec spotkania dzieci zostały obdarowane drobnymi upominkami, które sprawiły im wiele radości. Bardzo dziękujemy naszym miłym gościom za wszystkie atrakcje i z okazji zbliżającego się ich święta, życzymy wszystkim górnikom dużo zdrowia, pomyślności i satysfakcji   z wykonywanej pracy!