003Dnia 06.05.2015 r odbyło się spotkanie przedszkolaków z pracownikami Państwowej Straży Pożarnej. Spotkanie rozpoczęło się w sali od części teoretycznej, podczas której dzieci zapoznały się z pracą strażaków, miały możliwość obserwacji sprzętu i narzędzi używanych w codziennej pracy, mogły zadawać pytania i porozmawiać o bezpieczeństwie p/pożarowym. Przypomniały sobie jak powiadomić odpowiednie służby o ewentualnym pożarze. Druga część odbywała się na przedszkolnym podwórku, gdzie strażacy przeprowadzili pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Strażacy opowiadali o swojej pracy oraz prezentowali możliwości samochodu i sprzętu ratowniczego znajdującego się na jego wyposażeniu. Spotkanie przyniosło dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, za które pracownikom Straży Pożarnej serdecznie dziękujemy.