Dnia 31 października  w  naszym przedszkolu w ramach programu edukacji żywieniowej  obchodzony był Dzień Jabłka i Marchewki. Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja wszystkich dzieci oraz zwrócenie uwagi na walory odżywcze i zdrowotne warzyw i owoców  oraz kształtowanie nawyku spożywania ich w różnej postaci.
Tego dnia w przedszkolu dominował kolor czerwony i pomarańczowy. Przedszkolaków przywitała Marchewka i Jabłuszko,  którzy zaprosili dzieci do wspólnych tańców i zabawy.
Nawet najmłodsze przedszkolaki rozwijały swoje talenty taneczne oraz muzyczne. Na wystawach znalazł się szereg prac wykonanych przez dzieci również z rodzicami.
Na koniec odbyła się super marchewkowo- jabłkowa sesja zdjęciowa .                                                                                                                                                                                                                                        Po takiej dawce witamin, śmiechu i zabawy na pewno wszystkie przedszkolaki będą zdrowe, piękne i uśmiechnięte Był to dzień ,w którym wszyscy dobrze się bawili i marchewkę i jabłuszko polubili!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Dzięki takim działaniom prowadzonym już od najmłodszych lat, a w naszym przedszkolu co roku rozbudzamy u dzieci zainteresowanie własnym zdrowiem, potrzebę prawidłowego odżywiania się  i rozróżniania produktów warunkujących zdrowie.