gif003W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przedszkolaki z grupy ”Biedronki”  ”Krasnoludki” oraz ”Kotki” i ”Myszki ” uroczyście obchodziły Urodziny Książkowego Misia . Gościem specjalnym były ;Pani Marta K.  oraz Marta .B , które przeczytały dzieciom bajkę o Kubusiu Puchatku .Przygotowując się do tej uroczystości dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione miśki oraz książeczki o nich. Ponadto, wcześniej poznały przygody różnych misiów m.in.: Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Tomisia. Dzieci  poznały maniery urodzinowe. Również  oglądały różne książeczki z udziałem misiów  . Jak to na balu urodzinowym przystało, pluszowe Misie zatańczyły z przedszkolakami oraz były zabawy  i zagadki .Dzieci też pięknie pomalowały i pokolorowały “Misie”.Dziękujemy zaproszonym gościom za  udział w  urodzinach Książkowego Misia .