Dnia 07.05.2015r odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Poznajemy zawody z Ekonomikiem”. Na dzisiejszych warsztatach dzieci miały okazję nie tylko do wzbogacenia swojej wiedzy, ale również praktycznego wykorzystania zdobytych wiadomości. Dzieci z dwóch grup “Kotki” i “Myszki” pod fachowym okiem nauczycieli oraz starszych koleżanek z Technikum Gastronomicznego przygotowywały kanapki, dekorowały babeczki, wykonywały ciastka z ciasta francuskiego. Następnie nauczycielki języków obcych prowadziły zajęcia z zakresu kolorów i flag państw uczestniczących w eTwinningu. Ostatnim punktem programu było odśpiewanie “Sto lat ” w trzech językach oraz zjedzenie tortu z okazji X-lecia eTwinningu. Prace plastyczne na temat poznanych zawodów, wykonane przez dzieci i ich rodziców, były piękną dekoracją sali. Warsztaty przyniosły dzieciom wiele radości, ale również satysfakcji z wykonanej pracy.

Pedagogom oraz młodzieży ZSE składamy gorące podziękowania za bardzo ciekawe zajęcia oraz zaangażowanie.