Grupa Biedronki i Myszki  brała udział w ciekawych warsztatach w Zespole Szkół Ekonomicznych. W ciekawy i przystępny sposób uczniowie oraz nauczyciele  przybliżyli przedszkolakom zawody branży hotelarskiej. W zaimprowizowanym hotelu uczniowie odegrali scenki , przybliżając pracę bagażowego, recepcjonisty, kierownika, pokojowej, kelnerki. Pani pokojowa przedstawiła dzieciom ciekawy sposób układania ręczników,a kelnerka zaserwowała pyszny deser. Dzieci brały udział w  zabawach: rozwiązywały zagadki, składały obrazki w całość, uczyły się słówek w języku niemieckim, bawiły się przy muzyce. Każdy otrzymał balonikowe zwierzątko.

Zajęcia były bardzo ciekawe, a my dziś już wiemy, że hotelarstwo jest zawodem ciekawym, ale trudnym i odpowiedzialnym.