szkoly_begin_8p1nfbvg_1_deci9Wszystkie przedszkolaki wiedzą jak dbać o zęby, ale tej wiedzy nigdy za mało. W związku z tym zaprosiliśmy dziś do naszej grupy Biedronek” panią stomatolog B .Sikorską . Pani  tłumaczyła dzieciom, jak należy dbać o higienę jamy ustnej, w jaki sposób i ile czasu należy czyścić zęby. Pani Dentystka przyniosła ze sobą kilka oryginalnych rekwizytów.  Dzieci zapoznały się także z rodzajami szczoteczek do zębów. Celem spotkania było , zapoznanie ze sposobami dbania o zęby, zmniejszenie obawy przed wizytą w gabinecie dentystycznym oraz zachęcenie dzieci do kontroli zębów. Mamy nadzieję, że od tej pory już nikt z przedszkolaków nie będzie bał się wizyty u stomatologa, a jak należy dbać o zęby zapamięta na zawsze. Bardzo Pani dziękujemy .