autobus_szkolny_z_dziecmiGrupy starsze- Kotki ,Myszki i Krasnoludki w dniach 10-11.06 pojechali na wycieczkę do Borówki. Wizyta rozpoczęła się od zwiedzania gospodarstwa, a przede wszystkim od ogrodu, gdzie rosły różne zioła i rośliny. Dzieci mogły je dotykać i wąchać. Następną atrakcją były warsztaty, samodzielnie wykonały dla siebie olejki zapachowe. Kolejną atrakcją były zwierzęta: konie, źrebaki, kozy, daniele. Dzieci mogły z bliska  oglądać i podziwiać. Podczas całego pobytu w gospodarstwie do dyspozycji dzieci był plac zabaw, na którym  mogły wspólnie pobawić się i mile spędzić czas. W międzyczasie na grillu piekły się kiełbaski. Przedszkolaki  nie mogły doczekać się wspólnego posiłku. Z apetytem zajadały upieczone kiełbaski. Wszyscy bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. Na pewno będziemy długo i mile wspominać wycieczkę.