Z okazji Dnia Dziecka grupa Krasnale i Biedronki odwiedziła wioskę rycerską w Ostaszowie. Pobyt uatrakcyjnił bogaty program. Dzieci przeniosły się “w odległe czasy wieków średnich, gdy to na ziemiach polskich rządzili królowie, książęta, a rycerze walczyli z wrogami, spotykali się na turniejach”. W obozowisku dzieci poznały ekwipunek rycerzy- zbroje , topory itp. narzędzia kar i tortur, chatę czarownicy, machiny wojenne i oblężnicze. Dzieci wysłuchały opowieści i legend, strzelały z łuku, brały udział w turnieju rycerskim, miały okazję doić krowę. Odwiedziliśmy i karmiliśmy zamieszkujące wioskę zwierzęta, odwiedziliśmy muzeum zabawek. Pogoda dopisała i dobra zabawa też. Serdecznie dziękujemy za zebrane owoce i warzywa.