W związku z pandemią i sytuacją jaka panuje w naszym kraju, informuję iż zmianie ulegnie Zarządzenie Prezydenta Miasta w sprawie dyżurów wakacyjnych przedszkoli w GMG.

W związku z powyższym, każde przedszkole w terminie od 11.05.2020 r. do 22.05.2020 r. będzie prowadziło zapisy dzieci rodziców pracujących potrzebujących opieki w okresie wakacyjnym na każdy miesiąc oddzielnie. Informacja ta jest niezbędna celem ustalenia, ile przedszkoli będzie potrzeba uruchomićw tym czasie. Deklaracja złożona w danym przedszkolu nie jest jednoznaczna z tym, że to przedszkole będzie czynne (za wyjątkiem wskazanych już w zarządzeniu).

About Author

Przedszkole
Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly. Ut lectus felis, facilisis nec erat at, pretium pellentesque lectus. Donec sit amet nibh est. Morbi augue libero, pretium vitae nulla ac, malesuada ultricies neque. Donec eget neque erat. Nam dictum justo sit amet placerat consectetur. Maecenas laoreet, ligula vel scelerisque ultricies, lorem urna luctus odio, eget convallis urna erat quis justo.