zima-ruchomy-obrazek-0055 Dnia 12.01 -17 .2017 r grupa “Biedronki”  i “Misie”  korzystając z  uroków  zimy postanowiła  pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, rzucając śnieżkami do siebie, a także “atakując” kulami śniegowymi swoje panie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa). Po  wyczynach przyszedł czas na wyścigi w lepieniu  bałwanków.  Dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka.

Śnieg zaprosił “Misie” do zabawy  w parku. W parku dzieci pamiętały o zwierzętach. Kaczki i gołębie bardzo się ucieszyły z naszego poczęstunku. I Wy pamiętajcie o ptakach i zwierzętach zimą. Idąc do parku zabierzcie ze sobą “małe co, nieco.”

Z  uśmiechem wróciliśmy do przedszkola .