Kochani Rodzice,

przypominamy, a zarazem zapraszamy do korzystania z przygotowanej i uaktualnianej przez nauczycieli w oparciu o podstawę programową bazy  ciekawych, pomysłowych, i kreatywnych zabaw dla dzieci. Znajdziecie  je Państwo w zakładce ZOSTAŃ W DOMU. Są tam zabawy dla dzieci starszych i młodszych, zadania z religii, logopedii i języka angielskiego. Zapraszam jednocześnie do polubienia strony naszego przedszkola na Facebooku, gdzie możecie Państwo umieszczać zdjęcia obrazujące, jak spędzacie ten trudny dla nas wszystkich czas. Jeżeli ktoś nie wyraża chęci  na rozpowszechnianie zdjęć w tej formie, może przesłać je na e-mail : pp7@www. glogow.pl   i wice@pp7.glogow.pl     -zostanie z nich stworzona galeria zdjęć na stronie przedszkola.

W sprawach Was nurtujacych prosimy o kontakt tel. 76 834 11 27

Wszystkim, którzy korzystają z oferty zabaw serdecznie dziękujemy, życzymy wytrwałości