Gmina Miejska Głogów informuje, iż zmianie ulega termin składania wniosków o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny.

Termin złożenia wniosku: 4.05 – 15.05 br.

Pozostałe zasady dotyczące organizacji dyżuru wakacyjnego w przedszkolach publicznych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Głogów, nie ulegają zmianie.

About Author

Przedszkole
Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly. Ut lectus felis, facilisis nec erat at, pretium pellentesque lectus. Donec sit amet nibh est. Morbi augue libero, pretium vitae nulla ac, malesuada ultricies neque. Donec eget neque erat. Nam dictum justo sit amet placerat consectetur. Maecenas laoreet, ligula vel scelerisque ultricies, lorem urna luctus odio, eget convallis urna erat quis justo.