W ubiegłym tygodniu nasze przedszkolaki wykazały się prawdziwymi talentami! W konkursie fotograficznym "Dzisiejszy świat - emocje w obiektywie", którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 6 w Głogowie, udział wzięły "Biedronki" - Alex oraz Julia, która zajęła I miejsce. Natomiast w Przedszkolu Publicznym nr 20 odbył się "XI Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki i Tańca" …

Czytaj więcej Konkurs fotograficzny “Dzisiejszy świat – emocje w obiektywie”

10.06.2024r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. "Głogów - moje miasto w obiektywie", organizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 21. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Pszczółki: Lenka, Tosia i Kornel, z grupy Kotki: Jakub, a także z grupy Myszki: Miłosz, Gucio oraz Jasiu, który zajął III miejsce! GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Czytaj więcej “Głogów – moje miasto w obiektywie”

11.06.2024r. w teatrze Teatr im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie odbyła się finałowa gala II Głogowskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowała grupa "Pszczółki", która przedstawiła bajkę "Czerwony kapturek". Przedszkolaki w przeglądzie zdobyły III miejsce oraz nagrodę specjalną studentów i Rektora PANS w Głogowie. WSZYSTKIM DZIECIOM GRATULUJEMY!

Czytaj więcej Spotkania Teatralne Przedszkolaków

5 czerwca odbył się VIII międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o bajkach "Bajka w BAJCE", którego organizatorem jest Przedszkole Publiczne nr 19 w Głogowie "Bajka". Nasze przedszkole rezprezentowały dzieci z grupy Misie - Hania, Zosia, Leon i Dominik. Wszystkie dzieci wykazały się niezwykłą wiedzą i sprytem. Gratulujemy!

Czytaj więcej Konkurs wiedzy o bajkach