9 marca  w grupie BIEDRONEK odbyły się kreatywne warsztaty taneczne, które poprowadziła Pani Justyna Potulicka- instruktor ZUMBA, trener animacji i tańca ze Szkoły Tańca Anima Danza w Głogowie. W trakcie zajęć dzieci odtwarzały proste choreografie ZUMBA kids i aktywizujące tańce MINI DISCO. Przebiegające w radosnej atmosferze zajęcia dostarczyły dzieciom wiele radości, energii i tanecznych niespodzianek. “Za uśmiech,zaangażowanie, taneczne wygibasy, fantastyczną zabawę z rytmem, głośny śpiew, energię i masę radości” Pani Justyna podziękowała każdemu uczestnikowi zajęć dyplomem.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            A my- grupa BIEDRONEK dziękujemy mamie Tymka za zorganizowanie spotkania, podczas którego wspaniale się bawiliśmy oraz mieliśmy okazję poznać ciekawy zawód : trenera animacji i tańca , instruktora ZUMBA.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Dziękujemy.