pobraneW naszym przedszkolu  odbyły się spotkania, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Grupa „Biedronki” i “ Kotki” i “Myszki”oraz “Misie” i” Krasnoludki “przygotowały część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec były zagadki dla dziadków i konkursy .  Grupa “Myszki”wspólnie bawiła się przy szlagierze K. Krawczyka “Przetańczyć z toba cała noc” Najciekawszą konkurencją w grupie “Myszek” okazał się qiz “Jak to melodia?”  piosenki ze znanych filmów telewizyjnych.

Dziękujemy Babci -Dominika i Michaliny.K za słodkie upominki dla dzieci .Spotkania przebiegły w serdecznej atmosferze. I za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

Zapraszamy do galerii  „Biedronki”i “Kotki”,”Misie”, “Myszki”i “Krasnoludki”