Ogólnopolski Projekt „Podaj dalej dobro” edycja 2, zatwierdzony i obowiązujący w AMN z siedzibą w miejscowości Opole. Projekt ma na celu nauczenie dzieci, że nawet małe gesty mogą mieć wielki wpływ na innych. Wspólne działanie i refleksje pomagają budować empatię i odpowiedzialność społeczną, co jest fundamentem dla tworzenia lepszego społeczeństwa w przyszłości. Dzieci obchodziły Dzień Dobrych Uczynków- rozmawiały nt sprawiania radości innym, dzieliły się wiedzą, jakie sprawiają dobre uczynki dla bliskich; wykonały dziennik dobrych uczynków; przygotowały „odznaki” dobrych uczynków, które rozdały pracownikom i kolegom z przedszkola. Każdy otrzymał dobro, uśmiech i życzliwość… Podaj dalej dobro- ono powraca.