– Formaty – Obrazek

  Drodzy Rodzice Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy w naszej placówce   akcję charytatywną pomagającą podopiecznym DPS-u w Głogowie. Chcieliśmy sprawić niespodziankę i wnieść odrobinę przedświątecznej radości.  Jak zwykle mogliśmy liczyć na Państwa gorące serca. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pamiętajmy, dobro wraca.

Czytaj więcej Akcja charytatywna

SZANOWNI RODZICE w dniu 24 grudnia (Wigilia) oraz 31 grudnia 2020r. (Sylwester) decyzją Pana Prezydenta Miasta czas pracy przedszkola ulega skróceniu do godz. 14.00. Zgodnie ze Statutem PP7 (§ 11, ust.6), aby przedszkole mogło pracować musi być co najmniej 10 dzieci zgłoszonych. Rodzice, którzy zapiszą dziecko do przedszkola na …

Czytaj więcej Ogłoszenie

O przedszkolu

Przedszkole Publiczne Nr 7 powstało w 1976 r.

Czynne od godziny 6.00 do 16.30, liczy 5 grup: 3-latki, 4-latki, 5-4-latki,5-6latki, 6-latki .
Rekrutacja odbywa się w marcu każdego roku.

Zatrudnionych jest 25 pracowników – 12 nauczycielek, 11 osób obsługi, 2 administracji. Nauczycielki posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne o kierunku „wychowanie przedszkolne i nauczanie zintegrowane”.

Dzieci mają do dyspozycji duży ogród przedszkolny z bogatą infrastrukturą. Nasze Przedszkole mieści się w budynku jednokondygnacyjnym na dużym ogrodzonym terenie.

Przedszkole wyróżnia się estetycznym wnętrzem, funkcjonalnymi i kolorowymi salami zabaw. Do dyspozycji dzieci są bogato wyposażone sale z łazienkami.

Wychowawcy prowadzą zajęcia z dziećmi na wysokim poziomie, pracując metodami tradycyjnymi oraz nowatorskimi, mając do dyspozycji bogata bazę pomocy dydaktycznych. Stymulujemy indywidualny rozwój każdego dziecka zgodnie z jego możliwościami.

Back to top