Nasze przedszkole bierze udział w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem naszej inicjatywy jest zarówno zachęcenie dzieci do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
Ubogie rodziny, dzieci, seniorzy, niepełnosprawni czekają na pomoc. Dzięki naszemu wsparciu dotrzemy do najbardziej potrzebujących osób. Wnieśmy radość w życie osób niepełnosprawnych, samotnych, zmagających się z chorobami. Wspólnie uda nam się zrobić naprawdę wiele dobrego. Zachęcamy Państwa do udziału w akcjach charytatywnych wspierających w/w osoby:
Kiermasz Bożonarodzeniowy – organizowany wspólnie z SP 6- dochód przeznaczony na Hospicjum ( licytacja na szkolnym Facebooku)-wystawiamy przedmioty wg uznania- książki, kubeczki, filiżanki, ozdoby, maskotki, płyty, zabawki itp( oczywiście w dobrym stanie i czyste)
Paczka dla Seniora– organizowana wspólnie z SP 6- prezenty przeznaczone dla DPS w Głogowie- zbieramy książki, puzzle, gry planszowe, słuchawki, płyty CD z muzyką, bajkami oraz filmami ( nie muszą być nowe).
Akcje potrwają do 11. 12.2020.
Z góry serdecznie dziękujemy za okazane serce i życzliwość.