Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym.

Akcja zbierania nakrętek trwa w naszym przedszkolu od kilku lat, zauważamy coraz większe zaangażowanie i wspieranie tej pięknej inicjatywy. Zbieramy nakrętki na niezwykle szczytny cel: dalszą i intensywną rehabilitację niepełnosprawnego Wojtka.

W tym roku szkolnym zebraliśmy 17 worków nakrętek.

Zbierając plastikowe nakrętki nie tylko pomagamy Wojtusiowi, ale też chronimy nasze środowisko, ułatwiając proces recyklingu plastików.

Zbiórka dotyczy każdego rodzaju nakrętek, ze wszystkich artykułów używanych w gospodarstwie domowym (spożywczych, chemii gospodarczej itp.).

Liczy się każda nakrętka!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w akcję, zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.