W dniu 18.12.2017 r. grupa „Biedronki”  udała się do Szkoły Podstawowej nr 6 w Głogowie na przedstawienie jasełkowe pt. “Bóg się rodzi”. Piękną historię od stworzenia Świata do narodzenia Dzieciątka Jezus przedstawili uczniowie . W programie uroczystości  uczniowie przedstawili jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. W przedstawieniu wystąpili Józef i Maryja oraz pastuszkowie, królowie, anioły i dzieci z odległych krajów. Przedstawienie było uzupełnione kolędami w wykonaniu chórku ,DSC_1847a także kolęd w wersji instrumentalnej. Duże wrażenie i wzruszenie wywarły na uczestnikach uroczystości, kolędy zaśpiewane na zakończenie części artystycznej przez chór .Naszym Przedszkolakom bardzo podobało się przedstawienie w wykonaniu starszych dzieci.