WSZYSTKIM DZIECIOM Z OKAZJI DNIA DZIECKA                  UŚMIECHU NA TWARZY,SAMYCH POGODNYCH CHWIL,dzieci106

DUŻO SŁONECZKA KAŻDEGO DNIA  ŻYCZĄ

dzieci66

DYREKCJA

ORAZ

PERSONEL  PRZEDSZKOLA

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. W dniu tym, słońce świeciło nad Naszym Przedszkolem dla Wszystkich Dzieci ,a dzień obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Zaczęło się tajemniczo, gdyż największą atrakcją tego dnia był występ magika- Klawna , który zaprezentował – sztukę iluzji. Były znikające przedmioty, zmieniające się kolorami chustki oraz , wiele innych sztuczek. Radość dzieci była ogromna a na widowni często dało się słyszeć długie… łaaaaał! I oklaski. W dniu tym w poszczególnych grupach odbyły się także liczne quizy, konkursy, zabawy muzyczno – taneczne, zawody zręcznościowo –sportowe oraz ciekawe podróże do Królestwa Świata Dzieci. Jak  przystało na Dzień Dziecka – nie zabrakło drobnych prezentów.