dzien_mamy_kwiaty W naszym przedszkolu  zaczęliśmy tydzień Dnia Mamy i Taty ,to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. życzenia-na-dzień-ojcaPrzedszkolaki   z  grupy ”Biedronek” , oraz  “Kotki” zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Dzieci wręczyły Rodzicom prezenty.

Wykorzystując fakt, iż byliśmy tak licznie zgromadzeni w grupie “Kotki”  , Dzieci wraz z Rodzicami oraz Personelem Przedszkola  pożegnały drogie 6- latki ( Maję Dyduch, Zuzię Kidę oraz Weronikę Jankowską). Dziewczynki wysłuchały wierszy oraz piosenek , które przygotowały dla nich dzieci . Ważnym momentem było wręczenie przez panią Dyrektor dyplomów oraz odznak ,,Absolwenta Przedszkola”.
Życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w dalszej edukacji.