Dzieci z grupy KOTKI przygotowały jasełka. Głównym celem tych uroczystości było wprowadzenie dzieci w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek.                                                                                                                          Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci występowały w pięknych strojach aniołków, Józefa, Maryi, króli i pasterzy, pięknie śpiewały kolędy, recytowały przygotowane wierszyki, nie zabrakło również tańca.

W spotkaniu   udział  brały przedszkolaki, personel oraz emerytowani pracownicy  naszej placówki. Przedstawienie zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem oraz słodkim poczęstunkiem życząc sobie wzajemnie zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.