Szanowni Państwo,

Udostępniamy informacje o konkursie „Moje Przedszkole”. Nagrodami w nim są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie Maludas.pl.

W kategorii – przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

Dla dzieci, które chciałyby indywidualnie wziąć udział w konkursie, przygotowana została  kategoria indywidualna.

W kategorii indywidualnej wyłonieni zostaną:
• Zacny Mistrz (I miejsce) – bon o wartości 500 zł,
• Prawdziwy artysta (II miejsce) – bon o wartości 300 zł,
• Człowiek sztuki (III miejsce) – bon o wartości 200 zł.

Ostatnie miesiące z pewnością nie były łatwe ani dla nauczycieli, ani dla dzieci, szczególnie tych, które po raz pierwszy w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczęły uczęszczać do przedszkola.

Obecna sytuacja wiąże się również z rezygnacją z wielu imprez plenerowych oraz wydarzeń kierowanych wyłącznie do najmłodszych mieszkańców.

Taka wspólna zabawa z dala od technologii to szansa na pogłębienie więzi koleżeńskich oraz kreatywności wśród maluchów, czy moment na spędzenie więcej czasu z rodzicami.

Wykonane prace należy przesłać na adres konkurs@maludas24.pl w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.
W załączeniu przesyłam regulamin konkursu, zgodę dla opiekuna na udział dziecka w konkursie oraz formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl w zakładce KONKURS.

Opis zadania:
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole”. Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów – w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Prace konkursowe oceni komisja konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy, autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.

W załączeniu przesyłamy:
• propozycję informacji o konkursie „Moje Przedszkole” na Państwa stronę internetową,
• grafikę do wykorzystania,
• regulamin konkursu (na ostatnich stronach znajdują się formularze zgłoszeń).

Organizatorem konkursu jest sklep internetowy Maludas.pl.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,
Zespół sklepu Maludas.pl