3 czerwca dzieci z naszego przedszkola grupy MYSZKI i KOTKI gościły na warsztatach w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie.
Po całorocznej współpracy, w trakcie której dzieci miały okazję zapoznać się ze specyfiką pracy wielu ciekawych zawodów (np. kucharza, kelnerki, boja hotelowego, pokojówki) nadszedł czas na mały rewanż .myszy22kot__18_
Dzieci przygotowały dla swoich starszych kolegów i koleżanek małą niespodziankę, w formie występu. Nasi mali artyści zaprezentowali różne tańce, piosenki oraz wierszyki. Każdy występ był nagradzany oklaskami, co sprawiało wiele radości i zadowolenia z siebie naszym przedszkolaczkom.
Po występach zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy . Dzieci chętnie pokazały kroki kilku tańców integracyjnych , które wspólnie zatańczyliśmy. Podczas zabawy wszyscy mieli okazję przez chwilkę poczuć się jak dzieci – jak radosne przedszkolaczki.