956b3e Dnia 28 .11.2017r‘  grupa “Biedronki”wybrała się do

Mo k -u  na spektakl  „Opowieści z Lodowej Krainy” .Aktorzy Teatru Współczesnego z Krakowa wprowadzili dzieci w świat fantazji i wyobraźni, baśniowy świat księżniczek, rozbójników i zwierząt przemawiających ludzkim głosem. Przedstawienie było piękne. Bohaterowie -ulubieńcy dzieci : Olaf, Elza Anna i Kris znów przeżyli mroźną przygodę.
Elza i Anna dwie siostry księżniczki mieszkały razem w szczęśliwym królestwie. Po tajemniczym zaginięciu ukochanej siostry Elza postanawia odnaleźć Annę .Poszukiwania wiązały się z długą wędrówką. W przygodach, jakie przeżyła wspierali ją nowi przyjaciele. Gdy Anna zostaje szczęśliwie odnaleziona przez swoich bliskich,staje się cud, bo dzięki miłości – Elza topi lód jej zmrożonego złym czarem serca.

Dzieci były zachwycone grą świateł i zmieniającymi się dekoracjami. Była to wspaniała opowieść muzyczna z pięknymi piosenkami, zarówno zabawna jak i wzruszająca. Spektakl wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.