W listopadzie dzieci z naszej grupy wykonały prace do konkursów:

1. Święty Mikołaj Biskup-Patron Głogowa – organizatorem konkursu jest parafia św. Mikołaja we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 7.

Spośród wielu prac , do konkursu zostały wybrane dwie prace –  Kai Augustyniak oraz Dominika Dybała. Pozostałe prace zostaną wystawione w holu przedszkola.

• Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach.

Udział w konkursie wzięły dzieci: Dominik Dybał, Ania Kutka, Ola Nawrocka.

• Konkurs „Najpiękniejsza bombka świąteczna”. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Gminne w Jaczowie.

Bombki wykonały chętne dzieci: Nela , Zosia, Ola, Ania, Nikola, Nadia, Kaja, Asia, Tymek.

Dnia 6 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Wyróżnienie otrzymała Ola Nawrocka, natomiast Ania Kutka zajęła I miejsce w kategorii dzieci 6-letnich. Pozostałe dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy!

• Chętne dzieci wzięły również udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie pt. „Legendy Głogowskie”.  Dzieci z uwagą wysłuchały przeczytane przez p. Iwonkę legend związanych z historią Głogowa, a następnie wykonały prace plastyczne. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 grudnia. Trzymamy kciuki za naszych artystów.

Dzieciom i Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w konkursach i gratulujemy pomysłów.