W piątek, 10.11.2023 r. w naszym przedszkolu obchodzono Narodowe Święto Niepodległości.  Dla nas – Polaków to wyjątkowy dzień, dlatego z tej okazji wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane w strój galowy. Dzieci z grupy integracyjnej „Biedronki” przygotowały wspaniałą uroczystość, podczas której przybliżyły wszystkim niełatwą drogę Polski do odzyskania upragnionej wolności. Występ  był niezwykle wzruszający, ponieważ poprzez wierszyki, taniec i śpiew dzieci opowiedziały o ogromnej odwadze, bohaterstwie i poświęceniu Polaków. Wszyscy wspólnie odśpiewali również hymn państwowy „Mazurek Dąbrowskiego”. Dzięki takim uroczystościom możemy już od najmłodszych lat  uczyć dzieci patriotyzmu, przywiązania do Ojczyzny oraz podtrzymywać polską kulturę i tradycję.