imagesW dniu 10 listopada 2016r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości (11 listopada). Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w Sali , aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Dzieci z  wszystkich grup przedszkolnych prezentowały wiersze oraz pieśni patriotyczne i tańce narodowe.

Grupy  wykonała na tę uroczystość kotyliony oraz flagi . Dzieci tego dnia do przedszkola przyszły ubrane na galowo.  Słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym .Dzień Niepodległości -mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”.