Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole. „Przybyły ”ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować .

W dniu 25. 11. 2016 r. przedszkolaki z grup: ‘’ Kotki” i „Biedronki” oraz ‘’ Misie”i “Myszki” uczestniczyły w obchodach  Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

51Fp2N4KlSL._SY300_QL70_Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosence ”, ‘Misie dwa ”. oglądały film , były również zabawy   plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki,  śpiewanie piosenek i tańce.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. Na koniec wszystkie dzieci dostały medale od Pluszowego Misia .