Z kolędami i pastorałkami przybyli do nas artyści wałbrzyskiego Teatru Humoru Igraszka w przedstawieniu “Szopka Noworoczna” . Spektakl ten, to wielowątkowa historia o zwiastowaniu, Herodzie, pasterzach podążających do Betlejem. W przedstawieniu pojawiło się wiele postaci, m. in. Górale, Diabeł, Śmierć, Pastuszkowie, Dziad i Baba.Sceny odgrywane były przez piękne lalki w okazałej szopce krakowskiej będącą repliką budowli oraz przez aktorów.  Język przedstawienia podbarwiony był gwarą ale całkowicie zrozumiały. Pastorałki śpiewane przez aktorów zachęcały do wspólnego śpiewania.  Spektakl bardzo zainteresował dzieci , które całkiem niedawno same wcielały się w bohaterów biblijnego podania o narodzinach Jezusa.