10 maja w naszym  przedszkolu gościliśmy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Serbach.                                                                                                                                                                               Dzieci dowiedziały się na czym polega , jak potrzebna i jak  niebezpieczna jest  praca strażaka oraz jak zachować się w różnych niebezpiecznych sytuacjach związanych z ogniem. Oprócz pogawędki przedszkolaki miały okazję z bliska obejrzeć sprzęt oraz wóz strażacki ,,Maniuś”. Nie zabrakło także atrakcji, takich jak lanie wodą z węża strażackiego czy też przymierzanie kasków strażackich. Jak zawsze wizyta strażaków wzbudziła w dzieciach wiele emocji i radości. Dziękujemy !