Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć Żołnierzy z 4 Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego, co było niezwykłym doświadczeniem dla naszych dzieci. Podczas wizyty żołnierze zaprezentowali swoje mundury i opowiedzieli o swojej codziennej pracy. Dzieci miały okazję zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o życiu wojskowym.Żołnierze przeprowadzili również mini pokaz sprzętu oraz udzielili krótkiej lekcji na temat bezpieczeństwa i znaczenia współpracy. Dzieci były zachwycone możliwością zobaczenia sprzętu wojskowego i zadawania pytań odnośnie ich pracy.Dziękujemy żołnierzom za ich wizytę i za poświęcony czas. To wspaniała okazja dla dzieci, aby lepiej zrozumiały rolę i znaczenie służby wojskowej. Już teraz czekają z niecierpliwością na kolejną wizytę!