„Idziemy do przedszkola
przedszkole już nas woła.
Lalki, misie, klocki lego,
a więc rękę daj kolego!
Poskaczemy, pośpiewamy,
dobry humor tutaj mamy”…

Rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się 1 września. Z wielką radością powitamy Przedszkolaków . Dzieci z niecierpliwością czekają na spotkanie ze swoimi kolegami i koleżankami, z którymi zobaczą się po raz pierwszy po tak długiej przerwie, ze swoimi paniami, a także nowymi salami.  Dzieci z najmłodszej grupy będą przeżywać pierwsze rozłąki z rodzicami.Trochę żal rozstawać się z mamą, jednak koledzy i  mnóstwo zabawek pomogą wejść do sali. Nauczycielki  pomogą dzieciom zaadaptować się w nowym środowisku. Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci, z dnia na dzień będą stawały się prawdziwymi, roześmianymi przedszkolakami.

W związku z trwającą pandemią COVID-19 rozpoczynamy nowy rok szkolny w sposób inny niż dotychczas, ponieważ obowiązują nas liczne ograniczenia. Z uwagi na obecną sytuację prosimy o zastosowanie się  do zasad obowiązujących w przedszkolu w okresie pandemii COVID-19,  wynikających z wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego.
Życzymy wszystkim dzieciom radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu. Aby ten nadchodzący rok był okazją do zdobywania nowych doświadczeń i pierwszych kontaktów rówieśniczych. Rodzicom życzymy dużo cierpliwości, satysfakcji i zadowolenia z dokonań swoich dzieci. Zapraszamy również do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.

Pragniemy również poinformować Państwa o pierwszych spotkaniach organizacyjnych:

Pszczółki 3-latki dnia 1.09.2020 SP 6 godzina 16. oo

Krasnale 4-latki dnia 1.09.2020 SP 6  godzina 15.30

Misie 5-6-latki  dnia 03.09.2020 SP 9 godzina 15.15

Myszki 5-6-latki ( zeszłoroczne Biedronki) dnia 03.09.2020 SP 9 godzina 15.45

Serdecznie zapraszamy, przypominając jednocześnie, iż na zebranie przychodzi jeden rodzic , maseczka obowiązkowa.