Dnia 28. X. 2015 grupa 5-6 latki “Myszki” udała się z wizytą do Przedszkola Publicznego nr 20. Przedszkole nr 20 bierze udział w pilotażowej edycji programu edukacyjnego “Mistrzowie Kodowania Junior” – młodszego rodzeństwa “Mistrzów Kodowania”, który jest obecnie największym programem edukacyjnym
w Polsce. Nauczycielka – koordynatorka programu “MISTRZOWIE KODOWANIA – JUNIOR”,  wprowadziła dzieci w tajniki “kodowania”, wykorzystując pomoce i tablety firmy Samsung Electronics Polska.

Dzieci bawiły się, układały, szukały i odkodowywały szyfry na specjalnej macie, zadania przysparzały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Następnie “pracowały” na tabletach, z czym nie miały żadnych problemów. Zajęcia okazały się ogromną atrakcją dla dzieci, za co bardzo dziękujemy personelowi przedszkola, zwłaszcza pani Karolinie Pawłowskiej i Urszuli Krzyżanowskiej.